Libahundi JÄLG

Sipoonkorpi, Soome 14.mai 2016

Tulemused    Etapiajad  Statistika    Mairolti pildid   Kaart(10Mb)          
Info 14. mai võistluse kohta :
 1. GPS tracking
 2. Keskuse aadress: Knutersintie 665, Helsinki, Soome, link  ja koordinaadid 60.281817, 25.195504 (või 60d 16' 54,541" pl ja 25d 11' 43,814" ip). Tähistus võistluskeskusesse Knutersintielt. Päris hästi sobib Google GPS-des kasutamiseks ka nimi "Degermossa". NB! Ärge kasutage GPS-s maastiku üldnimetust "Sipoonkorpi", sest see ei vii võistluskeskusesse. Palume salvestada võistluskeskuse asukoht GPS -iga võimalikult kiireks ja valutuks kohalejõudmiseks.
 3. Soovitame tungivalt kõigil osalejatel vormistada reisikindlustus või hankida endale vähemalt Euroopa ravikindlustuskaart (see on tasuta, vaata eesti.ee).   Teie tervise huvides paneme teile südamele, et igal võistkonnal on rajale minnes kaasas esmaabivahendid-verejooksu peatamiseks, plaasterdamiseks, sidumiseks, valu vaigistamiseks.  Kontrollige, et võistkonnal hädajuhtumi korraks kaasas olev mobiiltelefoni aku on laetud. Korraldajate telefoni numbrid leiate võistluskaardilt.
 4. Sekretariaat Viking XPRS-il asub 7.tekil infoleti kõrval olevas konverentsiruumis. Palun jälgige enne sekretariaati sisenemist vajalikku infot seinal! Võistluskaartide jagamine algab kl.9.00 sekretariaadis.
 5.  Juhime tähelepanu asjaolule, et ühes seikluspunktis ei ole võimalik ülesannet sooritada naelikutes. Võistlejatel on võimalus sooritada ülesanne kas ilma naelikuteta, paljajalu või sokkes.
 6.  Võistluskeskus ja parkimisala on kõva pinnasega platsil, aga seal puuduvad toolid ja lauad. Mugavuse huvides soovitame teil kaasa võtta autosse mahutatavad kokkupandavad matkalauad-toolid.
 7.  Võistluskeskuses on olemas WC-d. Dušid puuduvad. Lähim koht kergeks pesemiseks, kus on dush  rannaalal:
  http://www.hel.fi/www/helsinki/fi/kulttuuri-ja-vapaa-aika/liikunta/ulkoliikuntapaikat/maauimalat-ja-uimarannat/puotilan-uimaranta
  teised Helsingi avatud ujumisrannad:
  http://www.mski.fi/helsinki.mswim/

 8. Rajainfo
 9. Legendid neljas keeles on allalaaditavad siit ja sümbolite kujul siit
 10. Keelualade kohta loe siit ja täpsustust põllu ääre kohta  siit.
 11. Rinnanumbrid on registreerunute nimekirja alt nähtavad.
 12. Võistlus toimub võõra riigi territooriumil. Austame kohalikke inimesi ja seadusi, peame kinni eraomandiga seotud keelualadest, jätame endast maha puhta maastiku ja näitame, et eestlased on intelligentsed inimesed : )

2016. aastal tahame tutvustada Eesti seiklejatele ja rogainijatele suurepäraseid Soome orienteerumismaastikke. Lisaks tutvustada Soome osalejatele seikluselementidega rogaini formaati. Selleks oleme koostöös Soome orienteerumisklubiga Pihkaniskat korraldamas selle aasta kevadist etappi Sipoonkorpi rahvuspargis. Tegemist on Lõuna-Soome ühe põnevama orienteerumismaastikuga, kus 2012 aastal peeti maailma osavõturohkeim orienteerumisvõistlus Jukolan-Viesti. Sipoonkorpi rahvuspark asub Helsingist vaid 25 km kaugusel Vantaa lähistel. Maastik pakub ohtralt tüüpilist Soome orienteerumiselementi - avakaljut. Nõlvad on kohati järsud,  koosnevad mitmeastmelistest kaljuastangutest. Samas leidub maastikul piisavalt jõgesid, järvi, teid ja radu, et suuremate orienteerumisvigade korral ennast paika panna. 

Vaata kaarti Soome kaardipangast
ja Google'lt: