Libahundi JÄLG

                                   

 Suurepärased uudised! Libahundi sõbraks on saanud pereettevõte PRIILEIB! Kes veel ei tea, siis nad on võtnud suuna teravilja- ja nisuvabadele toodetele, süsivesikute sisaldus on viidud miinimumini, suhkur on üldse retseptidest väljas, säilitusainetest rääkimata. Väga mahe kraam.

Kas teate, et gluteeni sisaldavate toitude menüüst välja jätmine saab muuta teie elukvaliteeti oluliselt paremaks! Priileiva valmistamisel jahu ega teravilja ei kasutata. Põhitoodetest kaks, Puuvik ja Seemik, sisaldavad küll mahedaid rukkikliisid, aga seemneid selle eest on pätsis kohe isuga ja peamise leivamassi need moodustavadki. Lisaks siis veel muna ja laktoosivaba jogurt selle massi kokku sidumiseks. Kolmandas põhitootes, Tatrikus, pole isegi mitte rukkikliisid, vaid tatrahelbed. Nimed tulenevad omakorda koostisainetest– Puuvikusse on lisatud puuvilju, Tatrikust leiab tatrahelbeid. Lisaks küpsetatakse veel jogurtileivakesi – need on selliseid peopesasuurused pätsikesed, mida kohe mugav võileivaks meisterdada.

Seemik: munad, jogurt, seesami-, lina- ja päevalilleseemned, rukkikliid, õli, nisujahuvaba küpsetuspulber, sool, kõrvitsaseemned.

Tatrik: munad, jogurt, tatrahelbed, seesami-, lina- ja päevalilleseemned, õli, nisujahuvaba küpsetuspulber, sool, kõrvitsaseemned.

Puuvik: munad, jogurt, kuivatatud aprikoosid, kuivatatud ploomid, sarapuupähklid, seesami, lina- ja päevalilleseemned, rukkikliid, õli, nisujahuvaba küpsetuspulber, sool.

Kes ei jõua Libahundini oodata, leiavad värsked Priileivad Stockmannist, Tallinna ja Tartu Kaubamajadest, Solarise Toidumaailmas, Viimsi Delice`st ning Ülejõe, Peetri, Pirita, Tondi, Männimäe, Torupilli, Viimsi, Järve, Veeriku, Keila, Centrumi ja Kakumäe Selveritest

Priileib esinduspoe aadress: Vae 2 Laagri alevik, Saue vald, Laagri, 76401. Seal on maitsvaid gluteenivabu küpsiseid, näkileibu, kooke, torte lettidel küll ja küll.

https://www.facebook.com/priileib/