Libahundi JÄLG

22-24.mai 2020 Haabersti 100

Mul on hea meel teatada, et Libahundi Jälje Haabersti etapi autasustamine on alanud. Klassides HH45, DD55, HH55 ja RODD autasustatakse ainult võitjaid, teistes klassides kolme paremat võistkonda. Võistlusklasside võitjatele on auhinnaks lisaks medalitele ka Libahundi Jälje peapaelad.
Auhinnad saab kätte TONi Tallinna neljapäevakul Ännijärvel 11.06 kell 17.30-18.45.  
või kuni 12.06-ni kevadetapi joogipunktist (Kaisla 11, Tallinn) etteteatamisega telefonil 5143851(Veikko). Erandid kokkuleppel.

Nüüdseks on lisatud nii piltide (KP 281) kui ka räpi (KP 283) punktid. Parima räpi auhinnana korjas 3 lisapunkti oma kontosse Mongooolia Adventure Team .  Tulemused  Pildid  
 
Võistlusinfo (täieneb pidevalt
)
Maastikul on 100 kontrollpunkti, millest 36-e (kõik  5-se, 6-se ja 7-se väärtusega ) öisel (vahemikul 00:00-04:00) läbimisel saab 2 lisa võistluspunkti. Punktide väärtus on vahemikus 2..8 vastavalt tehnilisele keerukusele ja asukohale. Punktide numbrid on kolmekohalised, kümnendkoht näitab punkti väärtust.  Kõikide punktide läbimise optimaalne teekond on 57 km. Kontrollpunkti asukohtades ei ole prisma-kujulist puna-valget tähist, vaid on kahemõõtmeline plastikule trükitud MOBO märkimist võimaldav puna-valge tähis. 
Eelstardi algus reedel, 22.05 kell 21:00.
Kõikide kontrollpunktide märkimisel tuleb kasutada sama mobiiltelefoni ja sama MOBO kasutajat, mistõttu on tungivalt soovitatav akupanga või varuaku kaasa võtmine.
Kaart on mõõtkavas 1: 20000, suuruses 33x59 cm  ja trükitud veekindlale paberile.
Lisaülesannete sooritamisel on vajalik  Facebooki konto. 
Punktide paneku käigus on tekkinud parandusi nii kaardil kui rajal - info üleval võistluskeskuses.
Võistluskeskuses ei ole pesemist ega tualette.
Võistluse ajal tehtud pilte võib lisada Instagrami #libahundijälg2020 .

Üldine
Tulenevalt hetkeolukorrast Covid 19 -ga seoses ei ole sel hooajal võimalik saartel massiüritusi korraldada. Seega Prangli saare Libahundi etapp lükkub edasi ja kuna meil on suur töö kaardiga juba tehtud, siis toimub see edaspidi kindlasti. Kevadetapp 2020 aga igal juhul toimub ja seda hajutatud stardiga 6-tunnise rogainina Tallinna mereäärsetes piirkondades keskusega Haaberstis. Kõik Prangli etapile registreerunud tiimid kantakse automaatselt üle Haabersti etapile. Kõrgema osalustasude vahe kantakse tagasi, kuid meeskonna loobumisel täies ulatuses tagasimakset ei tehta. Kõigil juba registreerunud tiimidel palume saata oma orienteeruv eelstardiaeg, selleks et hajutada ja inimesi mitte kokku koguda starti. 3-5-liikmelistel meeskondadel (va PERE klassi tiimid) palume teha tiimid väiksemaks saates sellekohase teate e-postiga
info@libahunt.eu

Gruusia sügisetapi osas oleme hetkel positiivse otsuse ootel. Kui kõik lennuliinid taas avatakse ja Gruusia avab ennast turistidele, siis toimub üritus nagu planeeritud täies mahus. Lennukompaniid on reeglina andnud võimaluse pileteid ümber vormistada. 

Haabersti 100 etapi põhimõtted (täpsemalt loe juhendist):
 - 2-liikmelised tiimid ( va pereklass)
 - eriolukorra 2+2 reegli jälgimine
 - hajutatud start 22-24.05, registreerimisel tuleb määrata tunni täpsusega eelstardi aeg
 - MOBO märkimine, si-pulki pole
 - 101 KP-d
 - öisel läbimisel osad KP-d kallimad
 - üks meeskonna liige märgib KP-e, koos liikumise nõuet kontrollitakse rajal
 - tulemuste protokoll nagu tavaliselt
 - kaardid stardis
 - eelstart kuni 1 tund enne starti (raja planeerimiseks)
 - autasustamine virtuaalne, toitlustamist ei toimu

Keskus ja stardipaik: